TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Beşpınar/Adıyaman Kültür, Eğitim ve Sosyal Destek Kampı Kütüphanesi'ne kitap bağış kampanyası

Adıyaman’da LGS ve YKS'ye girecek öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrenciler için Beşpınar Kültür, Eğitim ve Sosyal Destek Kampı kuruldu. 27 Mart Pazartesi Günü açılışı yapılan Beşpınar Kültür, Eğitim ve Sosyal Destek Kampında sadece eğitim değil, sosyal ve kültürel etkinliklere de yer verildi.


 
Açılışın birinci gününde 1.135 LGS ve YKS öğrencisine kapılarını açan kampta sınava hazırlık kurslarının yanı sıra gençlerin rehabilitasyonuna katkı sağlayacak şekilde sportif ve kültürel aktiviteler de yapılacak.


 
Beşpınar Mesire alanı içerisinde kurulan kamp içerisinde yer alan kütüphaneyi zenginleştirmek için kitap desteğine ihtiyaç var.Okul öncesinden itibaren her yaştaki çocuk ve gençlere yönelik kültür kitabı bağışlarınızı İstanbul'da Rami Derleme Müdürlüğü'ne veya Ankara'da Milli Kütüphane'ye "Beşpınar Kampı Kütüphanesi İçin" notuyla birlikte teslim edebilirsiniz.


 
Kitap bağışı için tüm üyelerimizin desteğini rica ediyoruz. Bağış kitapları 7 Nisan Cuma gününe kadar ilgili adreslere teslim edebilirsiniz. Bilgilerinize.


 

29.03.2023

DUYURULAR

next prev Tümü