TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

İstanbul 3. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları

İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmalarına, Türkiye’nin en büyük yayımcı meslek birliği olan Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (Turkish Press and Publishers Copyright&Licensing Society) tarafından Türk yayımcıları ile dünya yayımcılarının karşılıklı işbirliğinin artırılması, İstanbul’un bir telif marketi haline getirilmesi amacıyla 2016 yılında başlanmıştır.

İlki Şubat 2016’da 14 ülkenin katılımıyla gerçekleşen programın ikincisi Mart 2017’de düzenlenmiş ve programa 21 farklı ülkeden katılım sağlanmıştır. 4 gün süren program, uluslararası katılımcılara Türk yayımcılarıyla buluşma, Türkiye pazarı hakkında fikir sahibi olma ve telif alış-satış imkanı sunmuştur.

08-12 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek İstanbul 3. Yayımcılık Profesyonel Buluşmalarında ise 50 ülkeden 100’ü aşkın yayımcının katılımı hedeflenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın destekleri ile gerçekleştirilen programa, kamu ve özel kurumlar da katkı sağlamaktadır.

DUYURULAR

next prev Tümü